هوندا S660‌ رودستر با طراحی نئوکلاسیک در بدنه رونمایی شد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : وب تو وب | بازدید : 4

هوندا و S660‌ رودستر و دارای موتور در مرکز و سیستم محرک عقب می باشد. این موتور ۳ سیلندر و مجهز به توربوشارژر است. قدرت تولیدی موتور این خودروی ژاپنی برابر با ۶۳ اسب بخار می باشد.

سرعت صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت را در ۱۲.۴ ثانیه تجربه می کند. البته این زمان از میتسوبیشی میراژ کمتر است. تعریف ژاپنی ها از خودروهای سبک در شکل استاندارد این است که اندازه کمی از نظر موتور داشته باشد.

با این توصیف نباید از این خودروهای سبک انتظارات بی جایی داشت. وزن خودروی تولیدی برابر با ۸۳۵ کیلوگرم می باشد. این موضوع عملکرد سریعی را در پیچ ها برای خودرو رقم می زند.

هوندا S660‌ رودستر

ژاپنی ها می توانند آخرین مدل از تولیدات ویژه هوندا S660 را داشته باشند. این مدل آخر همان  Trad Leather می باشد. این خودرو با بدنه و نئوکلاسیک و خود، توجه افراد علاقه مند به خودروهای قدیمی را معطوف کرده و ضمن اینکه نمونه مدل کلاسیک هوندا S600 در کیت بدنه نئوکلاسیک این خودرو الهام بخش بوده است.

هوندا S660‌ رودستر

شرکت ژاپنی هوندا این خودرو را برای نمایشگاه اتوسالن حاضر کرده است. هوندا،  S660 نئوکلاسیک را با طراحی و خودروهای مسابقه ای رونمایی و خواهد کرد. به همین خاطر این مدل را ماژولو نئوکلاسیک ریسر (Modulo Neo Classic Racer) نیز می خوانند.

برای این خودرو یک سپر تهاجمی در کنار چراغ های برآمده جلو، اسپویلر عقب و گلگیرهای پیچی با کم بک در نظر گرفته می شود. آینه های روی بال، لاستیک مسابقه ای و رینگ از تغییرات ظاهری این خودرو می باشد.

The post هوندا S660‌ رودستر با طراحی نئوکلاسیک در بدنه رونمایی شد appeared first on آرگا.


برچسب‌ها :

شنبه 8 دی 1397 - 5:35
قدرت گرفته از نیلوبلاگ