کشف بیش از دو تن مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : وب تو وب | بازدید : 2

خبرگزاری اینا: سردار «غلامعباس غلامزاده» ۱۷ آذرماه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد, مخدر, استان، اظهار کرد: یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی مبارزه با مواد مخدر به‌خصوص مبارزه با خرده‌فروشان و پاک‌سازی نقاط آلوده است.

وی افزود: امسال تاکنون بیش از دو تن و ۱۵۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش یافته است که ۴۳۷ کیلوگرم از مواد کشف شده مربوط به مناطق آلوده استان بوده است.

غلامزاده گفت: در این مدت ۳۱ باند متلاشی شده و بیش از دو هزار و ۱۰۰ نفر قاچاقچی و معتاد دستگیر شده‌اند.

در ادامه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: طی روز‌های گذشته دو قاچاقچی مواد مخدر در استان دستگیر شدند که یکی از آن‌ها طرح ورود مواد مخدر به داخل زندان را برنامه‌ریزی کرده بود.

سید «قدیر مرتضوی» گفت: طبق تحقیق دانشگاهی در خصوص ارزیابی و تحلیل قضایی جرائم مرتبط با مواد مخدر در استان‌های کشور، چهارمحال, و بختیاری, پس از ایلام و اردبیل، کمترین استان در زمینه شاخص‌های جرائم مرتبط با مواد مخدر است.

وی تصریح کرد: امسال حضور معتادان متجاهر نسبت به گذشته بیشتر رخ‌نمایی کرده که لازم است نسبت به جمع‌آوری معتادان متجاهر حساسیت بیشتری صورت گیرد.

در ادامه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرکرد «عبدالرضا علی‌محمدی» گفت: برای محله آلوده شهرکرد طرح‎‌های مختلفی در نظر گرفته شده است، لازم است برنامه‌ریزی صورت گیرد تا طرح‌ها، همه جانبه و به صورت مقابله‌ای انجام شوند.

در ادامه مدیرکل بهزیستی استان گفت: ۲۳۳ معتاد متجاهر در استان از طریق دستگاه قضایی به اداره‌کل بهزیستی استان معرفی شدند.

«محمد میرزایی» گفت: برخی خانواده‌های معتادان، آن‌ها را از خانه بیرون می‌کنند و دستگاه قضایی آن‌ها را به این اداره‌کل معرفی می‌کند.

در ادامه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، با اشاره به پیمایش شیوع‌شناسی اعتیاد در جامعه کارگری استان برای نخستین بار، گفت: طبق نمونه انجام شده از جامعه کارگری استان رتبه ۱۲ را در کاهش مصرف مواد مخدر داشته است.

سید «حفیظ‌الله فاضلی» گفت: ۳۷ درصد جامعه کارگری استان از یکی از اختلالات روانشناختی رنج می‌برند که نوع فعالیت و استرس، اختلالات روانشناختی را تشدید می‌کند.

وی با اشاره به اجرای طرح کاج در جامعه کار و تولید استان، گفت: اجرای این طرح طی برنامه ششم توسعه پیش‌بینی شده است.

فاضلی در ادامه با اشاره به این‌که ۹۹ هزار و ۳۲۶ نفر از کارگران در استان بیمه هستند، تصریح کرد: در سال گذشته حوادث ناشی از کار ۲۷۹ مورد بوده که میزان غرامت پرداخت شده به این افراد، ۴۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بوده است.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

درصورتی که مطلب ناقص هست می توانید روی منبع این مطلب کلیک کنید و در سایت اصلی مشاهده کنید.


برچسب‌ها :

يکشنبه 18 آذر 1397 - 7:19
قدرت گرفته از نیلوبلاگ
close
تبلیغات در اینترنت