در سه ماه اول سال ۲۰۱۹ منتظر ایرپاد اپل باشید!

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : وب تو وب | بازدید : 3

مینگ چی کو جزء تحلیل گران معروف درباره احتمال عرضه مدل جدید ایرپاد, در سه ماهه نخست ۲۰۱۹, سخن به میان آورد و این ایرپاد, با قابلیت پشتیبانی از شارژ بی سیم به بازار عرضه می گردد.

اپل برای عرضه این ایرپاد, نقشه های فراوانی دارد. این محصول قرار است در سال ۲۰۲۰ با فراوانی زیادی روانه بازار شود. اگر این اخبار واقعی باشد، در آینده نزدیک شاهد عرضه پد شارژ بی سیم ایرپاور نیز خواهیم بود.

عرضه  ایرپاد, اپل

کو درباره تغییرات ایرپاد, صحبت کرده و گفته است که این نمونه تغییراتی زیادی را با خود به همراه خواهد داشت. ایرپاور ضمن اینکه توانایی شارژ اپل واچ و شارژ آیفون ها را دارد، می تواند ایرپاد,های فعلی را هم شارژ نماید. البته برای این کار باید جعبه مخصوص آن ها را در اختیار داشته باشید,.

ایرپاور در بخش سخت افزاری نیز به روزرسانی شده و دارای مدار منعطف خواهد بود. برای افزایش مقاومت این گچت در برابر حرارت، تغییراتی در بدنه داده شده است. تمام این کارها قیمت ایرپاور را به اندازه ۶۰ درصد افزایش داده است.
کو ادعا کرده که این نسخه دارای نسخه جدید بلوتوث می باشد. بلوتوث نسخه ۵ دارای ویژگی «صدای دوگانه» خواهد بود. با این قابلیت کاربر می تواند آهنگ مورد نظر را از طریق یک دستگاه بر روی دو هدفون به شکل مجزا پلی کند. قابلیت دیگر این بلوتوث سریع جفت شدن با دستگاه های دیگر می باشد.

The post در سه ماه اول سال ۲۰۱۹, منتظر, ایرپاد اپل باشید,! appeared first on آرگا.


برچسب‌ها :

جمعه 16 آذر 1397 - 11:44
قدرت گرفته از نیلوبلاگ
close
تبلیغات در اینترنت