ورود عراقی ها به کویت ممنوع شد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : وب تو وب | بازدید : 1

رسانه های عراق امروز یکشنبه به نقل از رسانه های کویتی خبر دادند کردند که دولت کویت ورود اتباع عراقی را به اراضی اش به بهانه وجود احتمالی بیماری وبا در عراق ممنوع اعلام کرد

ممنوعیت ورود اتباع عراقی به کویت به علت بیماری وبا

رسانه های عراق به نقل از روزنامه 'الرای' کویت نوشتند که دولت کویت در یک اقدام پیشگیرانه ورود اتباع عراقی را به اراضی اش به بهانه وجود احتمالی مواردی از بیماری وبا تا اطلاع ثانونی ممنوع اعلام کرده است.

براساس این گزارش، دولت کویت همچنین با همکاری وزارتخانه های بهداشت و بازرگانی و اداره کل گمرکات و کمیته غذا و تغذیه این کشور، از ورود مواد غذایی از عراق به کویت جلوگیری به عمل آورده است.

در این بخشنامه دولت کویت به طور ویژه بر ممنوعیت واردات میوه و سبزیجات و خرما و آب شرب تحت هر شرایطی تاکید شده است.

کمیسیون عالی حقوق بشر عراق در 4 شهریور گذشته به دلیل افزایش شوری آب و بالارفتن آلودگی آب های مصرفی در بصره نسبت به احتمال انتشار بیماری وبا در این استان جنوبی عراق هشدار داده بود.

این درحالیست که وزارت بهداشت عراق درباره انتشار بیماری وبا در بصره و مناطق جنوبی عراق هیچ گزارشی مستندی تاکنون منتشر نکرده است.

تنها اداره کل بهداشت بصره در ششم شهریورماه گذشته در گزارشی گفته بود که تعداد موارد ابتلاء به اسهال و تهوع در نتیجه مصرف آب آلوده در بصره به 17 هزار نفر رسیده که 16 درصد موارد (حدود دو هزار و 600 نفر) مشکوک به علائم بیماری وبا است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: irna.ir


برچسب‌ها :

دوشنبه 12 شهريور 1397 - 9:27
قدرت گرفته از نیلوبلاگ