هدف اپل از طراحی آیفون دو سیم کارت چیست؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : وب تو وب | بازدید : 1

شواهد از نسخه بتا iOS 12 نشأت گرفته و حاکی از آن است که اپل برای نخستین بار در حال آمادگی برای اضافه کردن پشتیبانی از دو سیم کارت به نسل جدید آیفون ها ۲۰۱۸ می باشد.

این برند از همان ابتدا به سیم کارت های فیزیکی علاقه ای نداشت و در پی کوچک سازی و حذف آن ها نیز می باشد. به گونه ای که در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ در آیفون های ۴ و ۵ بیشتر از سیم کارت های نانو و میکرو استفاده کرد. 

در ابتدا تولیدکنندگان کوچک چینی به تولید گوشی های دو سیم کارت مشغول شدند. اگر چه در زادگاه اپل(آمریکا) خیلی استفاده از گوشی های دو سیم کارت رایج نیست اما در حال حاضر این موارد در دنیا بسیار پر استفاده می باشد. این قابلیت در همان گوشی های نخستین هوشمند پیدا شد. گوناگونی و تعدد طرح های خدمات موبایلی مانند پیام رسانی و تماس های تلفنی و در اختیار داشتن امکان جا به جایی بین اپراتورها به منظور به دست آوردن بهترین پوشش در موقعیت خاص مهم ترین دلایل افزایش گوشی های دو سیم کارته در هند و افریقاست.

طراحی آیفون دو سیم کارت توسط اپلالبته این فرضیه در هند کمی عجیب به نظر می رسد. چون وقتی تنها محصول قابل فروش اپل در این کشور، یک گوشی ۴ اینچی ساخت دو سال پیش با مشخصات قدیمی و قیمت ۴۰۰ دلار باشد، به سختی می توان تصور کرد که یک آیفون دو سیم کارته بتواند توجه کاربران را جلب می کند.

نسخه دو سیم کارت آیفون میان رده ۶.۱ اینچی LCD اپل، احتمالاً برای عرضه در چین ساخته می شود. با این فرضیه گوشی دو سیم کارته برای اپل معقول و منطقی است.

The post هدف اپل از طراحی آیفون دو سیم کارت چیست؟ appeared first on آرگا.


برچسب‌ها :

دوشنبه 12 شهريور 1397 - 9:27
قدرت گرفته از نیلوبلاگ