رفعتی: کار من اجرای قوانین بود نه سختگیری؛ به خاطر امنیت خود تماشاگران اجازه نشستن روی دیوار استادیوم را ندادم

رفعتی: کار من اجرای قوانین بود نه سختگیری؛ به خاطر امنیت خود تماشاگران اجازه نشستن روی دیوار استادیوم را ندادم

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : وب تو وب | بازدید : 3

<strong>رفعتی</strong>-<strong>کار</strong>-من-<strong>اجرای</strong>-<strong>قوانین</strong>-<strong>بود</strong>-نه-<strong>سختگیری؛</strong>-به-<strong>خاطر</strong>-<strong>امنیت</strong>-<strong>خود</strong>-<strong>تماشاگران</strong>-<strong>اجازه</strong>-<strong>نشستن</strong>-<strong>روی</strong>-<strong>دیوار</strong>-<strong>استادیوم</strong>-را-<strong>ندادم</strong>

وبسایت رسمی برنامه نود - داوود رفعتی، ناظر فدراسیون فوتبال و کمک داور سابق که در دیدار هفته اول نساجی و ذوب‌آهن ناظر بود، از مسؤولان قائم‌شهر به ویژه فرماندار این شهر تشکر کرد و اظهار داشت اگر تلاش و زحمات مسئولان این شهر نبود، امکان برگزاری بازی در ورزشگاه شهید وطنی اصلاً وجود نداشت.

به گزارش وب سایت نود، داود رفعتی در ابتدای صحبت های خود گفت بنده فقط قوانین را اجرا می کنم نه غیر از آن را. قوانین برای اجرا کردن تصویب می شوند نه برای کتاب و نوشته ها. بنده ناظر امنیتی فیفا هستم و در جام جهانی حضور داشتم، بنابراین با این قوانین امنیتی کاملاً آشنا هستم و قانون را خوب می دانم. در این بازی امنیت تماشاگرانی که روی دیوار استادیوم حضور داشتند، در خطر بود و اگر مشکلی پیش بیاید، بنده به عنوان ناظر باید پاسخگو باشم. هنوز مسئله ورزشگاه ساری حل نشده و نیروی انتظامی به خاطر اتفاقات دیدار ایران و ژاپن درگیر مسائل دادگاه است.

وی در ادامه گفت: هیچ تماشاگری نمی تواند روی دیوار استادیوم بنشینند اما دیوار ساختمان های مجاور دیگر ربطی به مسئولین برگزاری بازی ندارد. ممکن است در هنگام شادی گل یا هیجان بازی اتفاق ناگواری برای این افراد بیفتد که مسئولیت آن با ما و مسئولین هیئت فوتبال خواهد بود. این بازی در سطح لیگ برتر برگزار می شد و با بازی های محلی تفاوت دارد و باید این مسائل رعایت شود.

او ادامه داد: ناظر امنیتی فیفا هستم و در جام جهانی حضور داشتم؛ بنده باید متوجه باشم که امنیت تماشاگران به خطر نیافتد، به همین دلیل به آن تماشاگران نساجی گفتم که نباید در آن منطقه بازی را نگاه کنند و از نیروی انتظامی درخواست کردم با آنها مقابله داشته باشند؛ البته پنج ماشین شخصی صدا و سیما نیز در محوطه ورزشگاه بودند که نباید به آنجا می‌آمدند.

رفعتی در پایان گفت: در بازی نساجی مازندران و ذوب آهن اصفهان بهترین تماشاگران ایران حضور داشتند که هیچ بی احترامی به تیم حریف یا هر شخصی نکردند و واقعاً از آنها تشکر می کنم. مطمئن باشید تا جایی که خدشه ای به قانون وارد نشود، بنده انعطاف پذیر هستم.

2081

اختصاصی

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

درصورتی که مطلب ناقص هست می توانید روی منبع این مطلب کلیک کنید و در سایت اصلی مشاهده کنید.


برچسب‌ها :

سه شنبه 9 مرداد 1397 - 14:47
قدرت گرفته از نیلوبلاگ