توافق شهرداری تهران و قرارگاه خاتم/افشانی: اجرای پروژه‌های شهری را مانند گذشته ادامه دهید

توافق شهرداری تهران و قرارگاه خاتم/افشانی: اجرای پروژه‌های شهری را مانند گذشته ادامه دهید

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : وب تو وب | بازدید : 10

نشست مشترک شهردار تهران با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به منظور رفع موانع موجود در مسیر اجرای پروژه‌های شهری امروز در محل قرارگاه خاتم برگزار شد.

به گزارش جماران سید محمدعلی افشانی در این نشست با اشاره به تعامل و همکاری خوب قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با مجموعه مدیریت شهری اظهار کرد: از قرارگاه خاتم انتظار داریم همچون گذشته، پروژه‌های در دست اجرا را با قدرت و قوت انجام دهد.

وی افزود: برای پرداخت مطالبات پیمانکاران و رفع معارضات موجود بر سر راه پروژه‌های شهری در دست اجرا برنامه ریزی شده است و امیدوارم تا شش ماه آینده هزینه‌های مورد نیاز برای اجرای این پروژه‌ها تامین شود تا شاهد به اتمام رسیدن بخشی از پروژه‌های شهری باشیم.

سردار عبادالله عبداللهی - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) - در این نشست به ضرورت همکاری و مساعدت شهرداری تهران با قرارگاه خاتم در جهت انجام پروژه‌های شهری اشاره کرد و گفت: مردم شهر تهران از مجموعه مدیریت شهری انتظار دارند با مدیریت جهادی، موانع و مشکلات پیش روی شهر را مرتفع کنند.

وی با اشاره به وضعیت کنونی جامعه و ضرورت تلاش مضاعف مدیران در رفع مشکلات مردم، اظهار کرد: یکی از راهکار‌های مهم در شرایط کنونی برای شهرداری تهران، اولویت‌بندی پروژه‌های در حال اجراست، زیرا که این اولویت‌بندی با توجه به میزان درآمد شهرداری، به مدیران کمک می‌کند تا وضعیت پروژه‌های در دست اجرا مشخص شود.

عبداللهی با بیان اینکه در انجام پروژه‌های شهری، رفع معارضین، پرداخت طلب پیمانکاران و رفع گرفتاری‌های اداری، امری مهم و ضروری است، ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا پروژه‌های شهری در دست اجرا را بر اساس تعهدمان به سرانجام برسانیم، اما از شهرداری تهران نیز انتظار داریم که به تعهدات خود عمل کند و برای تامین هزینه‌های پروژه‌ها اقدام کند.

در این نشست جمعی از معاونان و مدیران شهرداری تهران به همراه مدیران عامل گروه‌های تخصصی زیر مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) نیز شرکت داشتند که در خصوص پروژه‌های در دست اجرا گزارشی ارائه کردند.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

درصورتی که مطلب ناقص هست می توانید روی منبع این مطلب کلیک کنید و در سایت اصلی مشاهده کنید.


برچسب‌ها :

دوشنبه 1 مرداد 1397 - 23:03
قدرت گرفته از نیلوبلاگ