راز عجیب در یک نام؛ استقلال چرا کلین شیت نمی‌کند؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : وب تو وب | بازدید : 2

به گزارش پارس نیوز، 

استقلال در نبود سید مجید حسینی هیچ وقت کلین شیت نکرده است.

آمار دفاعی بازی‌های لیگ نشان می‌دهد که برای واژه کلین شیت می‌توان یک مترادف جدید پیدا کرد. در فوتبال ایران حسینی مترادف است با کلین‌شیت. این قانون به خصوص در مورد سرخابی‌ها صدق می‌کند.

دو تیمی که کلین‌شیت‌هایشان را بیش از هر چیزی مدیون حسینی‌های تیمشان هستند. در پرسپولیس سیدجلال این وظیفه را به عهده دارد و در استقلال سیدحسین و مجید. در هر دوی این تیم‌ها یک وجه اشتراک دیگر هم وجود دارد و آن، این است که مدافعان بیش از دروازه‌بان‌ها در ثبت این کلین‌شیت‌ها نقش داشته‌اند. اگرچه بعد از حضور حسینی جوان درون دروازه ثبت بیشترین دقایق گل‌نخوردن در تاریخ لیگ برتر را به نام خودش ثبت کرد اما نگاهی به آمار استقلال در چند هفته اخیر نشان می‌دهد که مجید حسینی نقش به سزایی در این تاریخ‌سازی داشته است.

حسینی چند هفته است که بازی‌های استقلال را به دلیل مصدومیت از دست داده است و در کل در ۷ بازی لیگ غایب بوده و در این ۷هفته آبی‌پوشان نتوانسته‌اند حتی یک کلین‌شیت را به نام خود ثبت کنند.

در بازی رفت مقابل صنعت نفت آبادان، پارس جنوبی و ذوب‌آهن و بازی برگشت مقابل فولاد، نفت، سیاه‌جامگان و گسترش‌فولاد حسینی غایب بوده و در تمام این بازی‌ها که بیشتر آنها مقابل تیم‌های پایین جدولی هم بوده استقلال گل خورده است. به گزارش ایلنا، این آمار نشان‌دهنده نقش پررنگ حسینی در خط دفاعی استقلال است و نشان می‌دهد که هیچ‌ کدام از مدافعان مانند پژمان منتظری و آرمین سهرابیان، نتوانسته‌اند جای خالی او در خط دفاع را پر کنند.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

درصورتی که مطلب ناقص هست می توانید روی منبع این مطلب کلیک کنید و در سایت اصلی مشاهده کنید.


برچسب‌ها :

شنبه 25 فروردين 1397 - 22:41
قدرت گرفته از نیلوبلاگ