رقابت کمپانی‌های هواپیمایی روسی و قطری برای همکاری با بارسلونا

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : وب تو وب | بازدید : 2

طرفداری - دو کمپانی مطرح به نام Aeroflot (روسی) و Qatar Airways (قطری) در رقابت با هم هستند تا با بارسلونا قراداد همکاری امضا کنند.

به گزارش mundodeportivo، در سالیان اخیر باشگاه‌های مطرح اروپایی با امضای قرارداد همکاری با شرکت‌های مسافربری هواپیمایی بزرگ دنیا، هم وظیفه حمل و نقل اعضای باشگاه به اقصی نقاط دنیا را به آنها واگذار می‌کنند و هم سالیانه مبلغی به عنوان حق تبلیغ دریافت می‌کنند. بارسا از چندین سال پیش تاکنون با شرکت‌های هواپیمایی مختلفی همکاری داشته است. از خطوط ترکیه‌ای تا قطری.

قطری‌ها که تا فصل پیش اسپانسر اول بارسا هم بودند، پس از اینکه جای خود را به کمپانی ژاپنی راکوتن دادند، به دنبال از سر گرفتن همکاری‌شان با آبی اناری‌ها هستند. بارسا از چند ماه پیش در حال مذاکره با چند متقاضی برای در اختیار گرفتن خط هوایی باشگاه است و در حالی که کمپانی روس Aeroflot از رقبا پیشی گرفته بود، به یکباره قافیه را به قطر ایرویز واگذار کرد.

در حال حاضر بنا به گفته منابه باشگاه، قطری‌ها شانس بیشتری برای توافق دارند و اعضای کادر اقتصادی بارسلونا نیز در حال تنظیم قراردادها هستند. به جز حمل و نقل اعضای باشگاه، بارسلونا با قرارداد سه ساله‌ای که با هر یک از این کمپانی‌ها امضا خواهد کرد، سالانه 7 تا 10 میلیون یورو به دست خواهد آورد. پیش بینی می‌شود خبر رسمی همکاری بارسا و قطری‌ها حدود یک ماه و نیم دیگر اعلام شود.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.

درصورتی که مطلب ناقص هست می توانید روی منبع این مطلب کلیک کنید و در سایت اصلی مشاهده کنید.


برچسب‌ها :

شنبه 25 فروردين 1397 - 17:38
قدرت گرفته از نیلوبلاگ