وعده پوچ لباس یوزدار آدیداس برای ایران چه شد؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : وب تو وب | بازدید : 2

کد خبر: 221513تاریخ انتشار : ۱۴:۱۷:۳۲ - شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷

برخلاف اعلام قبلی درباره رونمایی از لباس تیم ملی در اسفند ماه ، هیچ خبری از این اتفاق نشد تا حتی لباس هایی که برایش پول می پردازیم و تنها تیم حاضر در #جام_جهانی که لباس هایش را از یک کمپانی می خرد، برخلاف اعلام قبلی درباره قرارداد مشخص و رونمایی از لباس هایش مثل سایر تیم هایی که #آدیداس تولید کننده لباس های شان برای جام جهانی بوده است، ایران کشوری باشد که کیت لباس های جام جهانی آن مشخص نیست.

www.dustaan.com <strong>وعده</strong> <strong>پوچ</strong> لباس <strong>یوزدار</strong> آدیداس برای ایران چه <strong>شد؟</strong>

درباره قراردادی سخن می گوییم که خیلی در بوق و کرنا شد. محمدرضا ساکت در موردش حرف های زیادی زد و از این گفت که لباس های تولید آدیداس ایران هم کیفیت بالای خشک کن را دارند و هم یوز زیبای ایرانی را به سفارش ایران روی خود خواهند داشت.

حالا اما خبری از این پیراهن نیست. در بازی های دوستانه تیم ملی لباس های ساده طرح ۲۰۱۷ آدیداس را تیم بر تن می کند که نشانی از طرح اختصاصی ایرانی ندارند. بدتر اینکه حالا ادعا شده خبری از لباس های یوزدار نیست و بهانه این است که تصویر برچسب شده یوز روی لباس باعث می شود تکنولوژی گردش هوای لباس ها از بین برود.

درحالی که همین حالا لباس های تیم هایی مثل آلمان و ژاپن که تولید آدیداس برای جام جهانی ۲۰۱۸ هستند ، به طور مشخص دارای طرح هایی هستند اختصاصی اما چرا این اتفاق برای ایران نمی افتد؟/خبرآنلاین

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=221513

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب هابرچسب‌ها :

شنبه 25 فروردين 1397 - 17:38
قدرت گرفته از نیلوبلاگ